Informácie o nás

Ponúkame riešenie exekúcií, finančných problémov, ktoré nedokážete splatiť a prerástli vám cez hlavu. Jedná sa oficiálnu cestu, ako sa zbaviť dlhov a nezadlžovať sa do budúcnosti. Nejedná sa o žiadne zálohy nehnuteľnosťou. Ponúkame cestu, ako sa oddlžiť. Nezúfajte! Riešenie existuje. Ďalej Vám pomôžeme  vyplatit Vašu existujúcu exekúciu na Váš dom či byt. Vyriešime existujúce exekúcie nehnuteľnosti.

 

Oddlženie | exekúcie | exekúcie nehnuťelnosti | oddlženie nehnuťelnosti

 

Výkup zadĺžených bytov, domov a pozemkov


1. Máte zadĺžený byt, dom alebo pozemok? 2. Máte exekúcie alebo  Vám ešte len hrozí exekúcia?  3. Chcú Vám predať Vašu nehnuteľnosť?
4. Hrozí Vám dražba nehnuteľnosti? 5. Potrebujete vyplatiť úvery? 6. Nestíhate splácať Váš nevýhodný úver? 7. Dostali ste sa do problémov alebo máte nevýhodné úvery, pôžičky? 8. Potrebujete hotovosť? 9. Vykúpime Vašu nehnuteľnosť do 24 hodín.


 
Vykúpime Vašu nehnuteľnosť do 24 hod aj Vám zabezpečíme náhradné ubytovanie. Odkúpime od Vás aj družstevný byt.  Vyplatíme Vaše exekúcie aj vybavíme kvitanciu za Vás. Dalej Vám zabezpečíme nové náhradné ubytovanie. Každý klient od nás dostane pri podpise zmluvy zálohovú platbu. Výkupy a informácie.

 
Máte EXEKÚCIE alebo  Vám ešte len hrozí exekúcia?


Vyplatíme Vaše exekúcie aj vybavíme kvitanciu za Vás.

 
Máte nevýhodné úvery, pôžičky? Nestíhate splácať Váš nevýhodný úver?

Vyplatíme Váš úver z banky  aj z nebankovej spoločnosti aby ste nemali zbytočné úroky z omeškania a minimalizovali Vaše problémy. Nesplácanie úverov je trestný čin.


Hrozí Vám dražba? Chcú Vám predať Vašu nehnuteľnosť?

Pomôžeme Vám aj v takomto prípade zachrániť, čo sa ešte dá.


Kto sme?

Sme firma ktorá sa so svojimi dlhodobými skúsenosťami zaoberá  výkupom zadĺžených bytov, domov a pozemkov. Snažíme sa vyriešiť problémy a pomôcť ľuďom v dnešnej ťažkej dobe. Vyriešime aj bezvýchodiskové situácie.

 
Najväčší problém je čas  - Váš čas.

Čas hrá proti Vám, pretože ak nepredáte Vašu zadĺženú nehnuteľnosť dnes, zajtra môže byť už neskoro. Nemusíte nikde chodiť, my prídeme k Vám.

 

SLUŽBY KTORÉ POSKYTUJEME

 

  1. ANALÝZY FINANČNÉHO STAVU KLIENTA
  2. SPRACOVANIE ZÁVÄZKOV A POHĽADÁVIEK KLIENTA
  3. POSÚDENIE MOŽNOSTÍ ODDLŽENIA
  4. VYPRACOVANIE NÁVRHU RIEŠENIA
  5. PODROBNÉ ZHOTOVENIE PODKLADOV NA OSLOVENIE VERITEĽOV
  6. VYPRACOVANIE NÁVRHU NA VYHLÁSENIE KONKURZU A NÁVRHU NA POVOLENIE ODDLŽENIA, BEZ ASISTENCIE 

Nedá sa Vám spať, prerastajú Vám dlhy cez hlavu, máte plné zuby exekútorov a vymáhačov dlhov? Zabezpečíme Vám pokojný spánokSte zadĺžení až po uši? Valia sa na vás z každej strany nezaplatené účty? Máte pocit, že vaša situácia je beznádejná? Pomôžeme, oddlžime!   Nedá sa Vám spať, prerastajú Vám dlhy cez hlavu, máte plné zuby exekútorov a vymáhačov dlhov? Zabezpečíme Vám pokojný spánok

Vždy sa snažíme o úplné vyplatenie všetkých zástav a existujúcich dlhov, tak aby dlžníkovi nebolo zasahované do súkromia a majetku. Radšej sa dnes zadarmo informujte a nečakajte na to, že sa to nejako samo vyrieši. Ono sa to samo síce určite vyrieši, ale počítajte s tým, že vo váš neprospech a to nemalého rázu.

 

Čo je mimosúdne oddĺženie?

Čo Mimosúdne oddlženia je forma riešenia záväzkov klienta, ktorý nezvláda splácať svoje dlhy, ale nemôže alebo nechce podať návrh na vyhlásenie osobného bankrotu. Dôvodov, prečo dlžník nechce alebo nemôže podať návrh na vyhlásenie osobného bankrotu môže byť hneď niekoľko.


V tejto záležitosti spolupracujeme s renomovanou českou spoločnosťou, ktorá má v tomto odbore značné skúsenosti. Oddĺženie potom vykonáva formou rokovaní s:

    - veriteľmi
    - vamáhacími agentúrami
    - exekútormi
    - prípadně ďalšími fyzickými osobami


s cieľom dohodnúť pre vás výšku splátok na pre vás prijateľnej úrovni tak, aby ste boli schopní splácať postupne svoje záväzky a nehrozili vám napr. exekúcia na váš majetok, bankové účty alebo plat. Dlžník potom spláca svoje záväzky prostredníctvom tejto spoločnosti.
 


Dôvody, pre ktoré nemusia byť pre dlžníka priaznivé k vyhláseniu osobného bankrotu

Má nízky preukázateľný príjem a jeho nepodlieha exekúcii suma by nestačila na pokrytie najmenej 30% všetkých dlhov počas päťročného splácania. Dlhy vznikli z podnikania. V tomto prípade Insolvenčný zákon neumožňuje uverejnenia osobného bankrotu, ale pripúšťa len konkurz. Nepodlieha exekúcii suma zo mzdy dlžníka je tak nízka, že by nestačila na pokrytie jeho životných potrieb. Nezbavitelná suma je určovaná predovšetkým výškou mzdy, osobným stavom (ženatý, rozvedený, slobodný) a počtom nezaopatrených detí.ZAVOLAJTE A MY VÁM POMôŽEME

T.:  (+421) 908 128 492 

T.:  (+421) 919 281 427

E.:  pozickainak@azet.sk  |  www.exekucie-nehnutelnosti.sk

 

 

Pôžičky na oddlženie občanov, ktorí sa dostali do problémov so svojimi dlhy, je veľa a ich počet rastie. Je relatívne ľahké sa v pôžičkách stratiť a naraz si uvedomiť, že päť pôžičiek naraz nie sme schopní dlhodobo splácať. Jedným "riešením" je požičať si znovu a tieto pôžičky z toho splácať - to však nie je múdre rozhodnutie, pretože vám to vôbec nič neuľahčí a podobný postup vás do tejto situácie pravdepodobne práve dostal. Ideálne je zvoliť oddĺženie a konsolidáciu splátok , ktorý ponúka veľa nebankových spoločností. 

Postup je jednoduchý - menšia pôžičky u niekoľkých spoločností prebije raz väčší, s dlhšou splatnosťou, ktorá je použitá na splatenie existujúcich neúnosných pôžičiek. Ďalej teda splácate iba tú jednu "veľkú" splátku, čo je po prvé prehľadnejšie a nezaťažuje to toľko vašu psychiku a po druhé aj výhodnejšie, prinajmenšom z hľadiska mesačných nákladov. Je nutné si len uvedomiť, že ide stále o pôžičku, takže peniaze navyše nakoniec proste zaplatíte. U týchto pôžičiek sa tradične nenahliada do registrov dlžníkov (keby áno, nemohli by to byť pôžičky na oddĺženie) a úrok sa pohybuje vo vyšších číslach, ale často ide o najlepšiu a jedinú možnosť, ako preč zo začarovaného kruhu vypožičiavanie a dlžný.